fbpx

Prenajmite si vilu na Malorke!

Chcete si užiť dovolenku v súkromí, v krásnej vile s bazénom a s výhľadom na hory a more? Prostredníctvom Taste of Mallorca si môžete už teraz rezervovať luxusnú vilu nachádzajúcu sa na západe ostrova.

Lokalita

Vila sa nachádza v blízkosti luxusnej časti Andratx. Je zasadená medzi olivovníky v autentickom prostredí ostrova, vysoko v horách a zároveň len 15 minút autom od najbližších pláží.  Ubytovanie ponúka všetko, čo by ste na dovolenke mohli využiť. K areálu prislúcha bazén s lehátkami, slnečníkom a posteľou s baldachýnom, gril ale aj zastrešená terasa. Do 13 minút sa dostanete k luxusnému beach clubu Gran Folies s možnosťou rezervácie dobrého obedu v reštaurácii, či booknutia lehátka na celý deň.

Mám záujem

Vybavenie a kapacita

Vo vile sa nachádzajú 4 spálne, 3 kúpeľne, obývacie časti, plne vybavená kuchyňa a jedáleň. Práčka, sušička, umývačka riadu, kávovar a ventilátor sú tiež súčasťou vily.  K dispozícii je Wifi aj TV. Kapacita vily je 8 dospelých osôb.

Mám záujem

Rezervácia a služby

Rezervujte si najbližší voľný termín už dnes. Taste of Mallorca vám vie zabezpečiť komplet itinerár, prenájom auta alebo skútra, ktoré sa vám na ostrove určite zídu. Rovnako vám poradíme s rezerváciou tých najlepších reštaurácii a beach barov na ostrove. Prenajmeme vám na celý deň jachtu, alebo pre vás zorganizujeme ochutnávku vína. Ak túžite po relaxe a oddychu vo forme masáží či jógy priamo vo vile, stačí nám dať vedieť.

Mám záujem

OSTAŇME SPOJENÍ

Sledujte nás aj na našom instagrame:

v

Napísali o nás

"Bolo to úžasné, veľmi som si oddýchla, videla krásne miesta, zacvičila a nasmiala sa. Plus sa stretli všetko príjemní ľudia. Ďakujem!"

Kika

"Priateľstvo, láska, rozhovory, objatia, smiech, jedlo a dobrá nálada. Toto všetko, nielen jóga. Skutočne sme si vychutnali pravú Mallorcu. Ďakujem"

Dada

"Ďakujem za krásny zážitok. Organizácia, jedlo a jóga boli neskutočné, ste naozaj šikovné! Určite s vami pôjdem aj nabudúce."

Saška

"Po viacerých pobytoch (jógových) v Indii som zažila neuveriteľne osviežujúcu energiu. Ďakujem za nový rozmer. Bolo to unikátne!"

Ľubka

"Je vždy skvelé, keď sa spojí príjemné s užitočným. Tento jógový pobyt bol toho dôkazom. Nielen jóga na vysokej úrovni, ale rovnako celá organizácia pobytu. Bola to radosť, tráviť čas v takej príjemnej spoločnosti."

Alenka

"Slovíčko "break" tento pobyt úplne vystihuje. Total pauza od reality, kde bolo postarané o naše zmysly a silu načerpalo naše telo aj myseľ. Čerešničkou na torte bol úžasný kolektív žien, preto veľká vďaka patrí nielen Kike a Zuzke, ale každej zúčastnenej."

Sisa

Napíšme si

Chcete si prenajať vilu a zažiť dovolenku snov? Prípadne si zavolať a dozvedieť sa viac informácii? Vyplňte tento krátky formulár a my sa vám ozveme:

  Kontaktné informácie

  Zavolajte nám alebo napíšte. Alebo sa stretnime osobne v Bratislave.

  Bratislava

  +421 911 420 941

  zuzana@tasteofmallorca.sk

  Gunduličova 4, Bratislava